Szybki kontakt

e-mail:

sklep@profit-sklep.pl

biuro@profit-kopiarki.com

handlowy@profit-kopiarki.com

tel. 22 299 67 69

tel. 609856509

tel. 781337801

Biuro/magazyn

ul.3-Maja 111

05-800 Pruszków

 

 

 

   

QuickRandomPages

Drukarki/Urządzenia Wielofunkcyjne

Propunujemy Państwu drukarki i urzadzenia wielofunkcyjne

Dzierżawa

Dzierżawa kserokopiarek (kopiarek), drukarek jest to idealne rozwiązanie dla Firm które chcą korzystać z najnowszych i bardzo wydajnych urządzeń biurowych bez wkładu własnych środków finansowych na ich zakup.

W ramach usługi dzierżawy oferujemy Państwu możliwość korzystania z najnowsze i bardzo wydajne urządzenia wielofunkcyjne takich firm jak: CANON, KONICA MINOLTA, DEVELOP, KYOCERA MITA, OLIVETTI.

Dzierżawa kopiarek  i drukarek w naszej firmie daje Państwu następujące korzyści:

- Państwa firma nie ponosi kosztów własnych na zakup sprzętu, dzięki temu w łatwy sposób można zaplanować w budżecie koszty utrzymania kserokopiarki przez cały okres dzierżawy.
- Państwa firma ma zawsze dostęp do najnowszych urządzeń wielofunkcyjnych i rozwiązań technicznych w zakresie sprzętu biurowego.
- Miesięczna opłata dzierżawy zawiera: koszt dzierżawy kopiarki, serwis kopiarki, materiały eksploatacyjne, okresowe przeglądy techniczne i konserwacje.
- Urządzenia zastępcze na czas dłuższej naprawy
- Dzierżawa kserokopiarek w Warszawie i okolice – dowóz i instalacja GRATIS.
- Najlepszą na rynku ofertę dzierżawy kserokopiarek czarno-białych . Nie pobieramy kaucji ! Koszt kopii już od 3 gr. Dobieramy sprzęt w zależności od potrzeb klienta.
- Najlepszą na rynku ofertę dzierżawy kserokopiarek kolorowych.Oferujemy maszyny kolorowe od 25-35 kopii/wydruków na minutę. Koszt kopii w zależności od wybranego wariantu abonamentu.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy aby ustalić szczegóły oferty.

 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.comwww.facebook.com