Szybki kontakt

e-mail:

sklep@profit-sklep.pl

biuro@profit-kopiarki.com

handlowy@profit-kopiarki.com

tel. 22 299 67 69

tel. 609856509

tel. 781337801

Biuro/magazyn

ul.3-Maja 111

05-800 Pruszków

 

 

 

   

QuickRandomPages

Drukarki/Urządzenia Wielofunkcyjne

Propunujemy Państwu drukarki i urzadzenia wielofunkcyjne

Strona główna

Kserokopiarki w firmie Profit i kilka słów o Nas.
 
Witamy na stronie firmy PROFIT
 
Od lat prowadzimy sprzedaż kserokopiarek i sprzedaż kopiarek, w naszej ofercie jest również dzierżawa kserokopiarek i dzierżawa kopiarek, prowadzimy również serwis kserokopiarek, serwis kopiarek i drukarek.
Od lat realizujemy naszą strategię, której celem jest świadczenie usług swoim klientom na najwyższym poziomie, oferujemy urządzenia wielofunkcyjne: kopiujące, drukujące, materiały eksploatacyjne oraz serwis najwyższej jakości.
Nasza firma powstała by zapewnić rzetelną obsługę klienta, dopasowując się do możliwości finansowych naszych klientów, robimy wszystko, aby zaspokoić ich potrzeby.
Mamy do zaproponowania naszym klientom hurtowym jak i detalicznym sprzęt tylko w bardzo dobrym lub idealnym stanie technicznym.
Każda z wybranych kserokopiarek jest szczegółowo sprawdzana pod kątem wyglądu ogólnego, prawdziwego przebiegu i zużycia materiałów eksploatacyjnych
Wieloletnia znajomość marek, w których się specjalizujemy pozwoliła nam oferować Tobie i Twojej firmie najnowocześniejszy i najbardziej efektywny sprzęt, jaki jest dostępny na rynku.
 
 
Zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.comwww.facebook.com